פינוי תכולת מחסנים

פינוי תכולת מחסנים הינו שירות מקצועי נוסף המוצע לכם על ידי צוותי הפינוי המנוסים והמיומנים של חברת "מומחה פינוי דירה". בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע מקצועי מורחב אודות שירותי החברה בתחום פינוי תכולת המחסנים והשירותים הנלווים המוצעים לכם במסגרת השירות.

פינוי תכולת מחסנים- למי מיועד השירות?

פינוי תכולת מחסנים באמצעות צוות המומחים של מומחה פינוי דירה, מיועדים לכל אחד ואחת מביניכם המחזיק בבעלותו מחסן, בין אם מדובר במחסנים לוגיסטיים המיועדים לצרכים מסחריים ובין אם מדובר במחסן ביתי המוצב בחצר הבית, המרפסת או קומת המחסנים במבנה המשותף.

פינוי תכולת מחסנים-מה כולל השירות?

השירות לפינוי תכולת מחסנים באמצעות חברת מומחה פינוי דירה, משלב בתוכו מספר פעולות מקצועיות המיועדות לצרכי פינוי, ניקוי וארגון מחדש של המחסן:

  1. מיון מקדים של תכולת המחסן בהתאם לצרכי הלקוח וסוג התכולה
  2. פינוי מהיר ובטיחותי של כל התכולה המיותרת המאוחסנת בשטח המחסן
  3. ניקוי המחסן באמצעות פעולות ניקיון המותאמות למצבו התחזוקתי של המחסן מייד עם סיום עבודות הפינוי
  4. אבזור מחודש של המחסן באמצעות פתרונות אחסון פונקציונאליים המותאמים לצרכי האחסון השוטף של מזמין השירות
  5. ביצוע פעולות הדברה בשטח המחסן וסביבתו

פינוי תכולת מחסנים- שירות מקצועי גם לחברות אחזקת מבנים ו-וועדי בתים

פינוי מחסנים באמצעות צוות מומחה פינוי דירה, הינו שירות המיועד בין היתר לחברות לאחזקת מבנים ו-וועדי בתים משותפים. שירות זה מאפשר לדיירי המבנה המשותף ליהנות מהליכי פינוי מקצועיים ויסודיים של תכולת המחסנים העומדים לרשות הדיירים. הליכי הפינוי המקצועיים של צוות מומחה פינוי דירה, יאפשרו גם לכם ליהנות משטחי אחסון משודרגים ומרווחים יותר.

צוות מומחה פינוי דירה הינו צוות הפינוי המוביל, המנוסה והמקצועי ביותר בישראל, ולרשותו, ניסיון רב המתפרש לאורך 25 שנות פעילות בענף. לאורך השנים, צוותי הפינוי בראשותו של שי גולד, ניהלנו מאות הליכי פינוי של תכולת מחסנים, ובכל אחד מהם, הצליחו אנשי הצוות להעמיד לרשות בעלי המחסנים השונים את שטח האחסון האופטימאלי ביותר עבורם. אם גם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות הנלווים להליכי הפינוי המקצועיים של צוות מומחה פינוי דירה בתחום פינוי תכולת המחסנים, זה הזמן ליצור קשר ישיר עם נציגי החברה.

 

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם