פינוי מקלט

להבדיל מפינוי ציוד שמצוי בבית, פינוי של ציוד שמצוי במקלט מצריך תגובה הרבה יותר מידית, וזאת בשל שלוש סיבות מרכזיות: ראשית ביטחון: אין לדעת מתי יתעורר הצורך לשוב להשתמש במקלט עבור צרכי מיגון בעת מלחמה, ועל כן על מנת למנוע מצב בו המקלט אינו כשיר לתפקוד, ומכאן מוביל לפקעת עצבים, הרי שיש לבחון מראש את רף המוכנות של המקלט לאייש כמות נכבדה של אנשים. שנית, לא פעם מקלטים נשארים פתוחים, ועל כן הם עשויים לזמן משחקי ילדים, וכיוון שמבקשים להבטיח את שלום הילדים, הרי שיש לוודא שאין ציוד מסוכן (או בקטריות ועובש) במקלט, ולבסוף מומלץ לשמור על מקלטים נקיים מציוד מיותר על מנת למנוע מגמה שבה כל דייר ירגיש חופשי להשליך אליו כל חפץ שאין לו בו צורך, רק כיון שכך היה נהוג עד היום.

פינוי מקלט

מהו שירות מקצועי?

אי לכך, אין זו שאלה האם חשוב לפעול עבור פינוי מקלט, אלא יש לבחון כיצד ניתן לעשות זאת מבלי להתאמץ, אך עדיין באופן יעיל ומקצועי, ועל כן התשובה היחידה היא לפנות אל חברת פינוי שבין היתר גם מתמחה בנישת פינוי מקלט. כאשר פונים אל צוות שמיומן במשימה, הרי שניתן ליהנות משורת משימות חשובות שמיושמות באופן הטוב ביותר, כלומר ניתן ליהנות משירותי מיון ומפינוי מקצועי אל עבר היעד הנכון יותר מבלי להשאיר נזק משני. כך למשל ניתן להעביר חלק מהציוד לארגוני צדקה, אל נקודות מיחזור וכדומה, ואם מדובר בציוד איכותי, הרי שניתן למכור אותו לחברה, ובתמורה ליהנות מהנחה משמעותית על סך השירות.

שירותים משלימים

לא פעם לאחר שמפנים מקלט, מגלים זוהמה לא מעטה – כולל בקטריות, חלודה, בוץ ואבק. מכאן שאם מבקשים ליהנות משירות מלא ואם מבקשים ליהנות ממקום שאינו רק מפונה, אלא גם נשאר מסודר נקי ואף עבר חיטוי והדברה, הרי שטוב לדעת שאין צורך לנדוד בין כמה נותני שירות, אלא ניתן ליהנות משירות מקצועי בכול היבט, וזאת מבלי לתאם בין כמה גופים ואף מבלי לבזבז זמן. אז מה מצב המקלט שלכם?

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם