פינוי ירושות- מהם כוללים וכמה זה עולה?

פינוי ירושות הינו שירות מקצועי המיועד למטרות פינוי תכולת ירושה משטחי דירות, מחסנים, משרדים ועסקים שהיו בבעלותו של המוריש. שירות זה מוצע לכם על ידי חברות פינוי דירה המתמחות בביצוע עבודות פינוי ושירותים נלווים למגוון רחב של מטרות פינוי.

פינוי דירה

שירותי פינוי ירושות- מהם כוללים?

פינוי ירושות מקצועי הינו שירות המאפשר לכל אחד ואחת מדורשי השירות, ליהנות ממגוון רחב של פעולות המיושמות לאורך שלבי הפינוי השונים ולאחריו. בין יתר הפעולות המיושמות במסגרת הליכי פינוי דירות ירושה ותכולות ירושה תוכלו למצוא:

  • מיון תכולה מקדים- פעולה זו מיועדת למטרות הפרדה בין פריטי התכולה המיועדים לפינוי לבין אילו אותם תרצו לשמור ו/או להעביר לידי גורם אחר.
  • פינוי מקצועי ובטיחותי- הליך פינוי מסודר המתבצע בהתאם לתכנית פינוי מוסדרת המותאמת לסוג והיקף תכולה הירושה המיועדת לפנוי.
  • הובלת התכולה לאתרי פסולת או מחזור- חוקי העזר העירוניים מחייבים אתכם לבצע העברה מסודרת של פריטי התכולה המפונים לאתרי פסולת ומחזור המיועדים לצורך כך. השלכת פריטים במקומות שאינם מיועדים לשם כך עלולים להוביל להטלת קנסות כספיים על בעלי התכולה.
  • שירותי ניקיון וארגון מחדש של סביבת המגורים- עם סיום הליכי הפינוי, חברות הפינוי המקצועיות מאפשרות לכם ליהנות ממגוון רחב של עבודות ניקיון למטרת ארגון מחדש של סביבת המגורים. שירותים אלו כוללים בין היתר: חיטוי יסודי של שטח הדירה ומתקניה, סיוד קירות הדירה, שירותי הדברה ועוד.

פינוי ירושות –כמה זה עולה?

עלות השירות המקצועי לפינוי ירושות נקבע בין היתר בהתאם להיקף וסוג התכולה המיועדת לפינוי, למיקום הדירה ביחס למבנה ולרחוב ולמורכבות הפינוי. חברות פינוי מקצועיות ומובילות בתחום, מקפידות להגיע לדירת המגורים לפני מועד הפינוי, וזאת לצרכי בחינת אפשרויות הפינוי ואפיון סוג והיקף התכולה. במהלך הגעתו של איש הפינוי לדירה, הוא יתכנן עבורכם את הליך הפינוי המהיר והבטיחותי ביותר ואף יציג בפניכם את העלות הסופית לביצוע העבודות במקום.

חברות הפינוי המובילות בתחום ידאגו להחתים אתכם על הסכם התקשרות הכולל את כל הסיכום שנערך ביניכם בעל פה.

 

 

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הובלות קטנות בגבעתיים
אנשי מקצוע

הובלות קטנות בגבעתיים

גרים בגבעתיים ורוצים לעבור בתוך העיר או מחוצה לה? במאמר זה, ננסה להבין כמה דברים חשובים על מציאת הובלה מתאימה וכיצד תוכלו למצוא את המוביל

קרא עוד »