סוגים רבים של סוככים מתקדמים

סוככים הם מושג שכנראה נתקלתם בו מספר פעמים בחייכם, ולא ממש היה לכם מושג במה מדובר. ובכן, הרשו לנו לספר לכם שכנראה נתקלתם בסוככים עצמם כמעט בכל מקום שהלכתם אליו ופשוט לא הבנתם זאת! הם מגוננים עליכם כשאתם יושבים בחלק החיצוני של מסעדה, כשאתם שותים את הקפה במרפסת, והם אפילו מונעים מקרני השמש להפריע לשנת הצהריים שלכם.

במאמר הבא נציג את סוגי הסוככים הקיימים בשוק ומהם היתרונות של כל אחד מהם!

סוגי סוככים 

  • סוכך זרועות – סוככים אלו נסגרים ונפתחים בעזרת זרועות מתקפלות, כאשר השימוש העיקרי שלהם הוא הצללה בעונת הקיץ. אלו מגיעים במגוון גדלים ופורמטים שונים; סוככים אוטומטיים, ידניים וכו'.
  • סוכך חלון – אם אינכם מעוניינים שקרני השמש יטרידו את שנת הצהריים שלכם, תוכלו פשוט לכסות את החלון בעזרת הסוכך המתקדם שברשותכם. גם כאן המגוון הוא רחב והכל תלוי בגודל החלון שלכם.
  • מרקיזה – צורת המרקיזה הינה רבע עיגול וזהו גם המאפיין העיקרי שלה. היא משמשת להרחקת מים מתחתיה ומונעת חדירה של קרני השמש לשטח עליו היא מגוננת. במקרים מסוימים המרקיזה מחוברת לסוכך קבוע על מנת לאפשר את פתיחתה, כשהיא מחוברת למרפסת גדולה מידי. המרקיזה עשויה לרוב מבד דארלון המגיע בשלל עיצובים וגוונים.
  • סוכך חשמלי – כל הסוככים יכולים להיות חשמליים אם רק יחפצו בכך! בעזרת מנגנונים מתקדמים, בלחיצת כפתור אחת תוכלו לקבוע האם ברצונכם לשבת בצל, או שמא להיות חשופים לאוויר בחוץ.
  • סוכך קבוע – מטרתו של הסוכך הקבוע היא להגן על השטח שמתחתיו מפני שמש וגשם. הוא אינו ניתן לשינוי צורה, אך הוא מגיע במגוון גדלים וצורות על פי דרישה. ניתן להתקין אותו מעל חנייה כקשת, כיפה או עיגול, מעל לספסלים, ועוד.

מאיפה רוכשים?

אצל ספקים מקצועיים שמתמחים בכל סוגי הסוככים כאלו שיעניקו לכם אחריות ואמינות על המוצר ויבטיחו שתצאו מרוצים. סוככים הם לא עניין של מה בכך, עליכם לבחור בשיקול דעת את הסוכך החדש שלכם, בהתאם למטרה לשמה אתם זקוקים לו. נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ לכם!

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

ארונות
לבית ולגינה
daniel

ארונות בגדים – פתיחה או הזזה ?

צריך לאחסן איפשהו. כאשר אנו מעצבים חדר או חלל מסויים ישנם רהיטים רבים שאנו נזדקק להם אחד החשובים מבינהם זה ארון וההסבר מדוע מיותר. שני

קרא עוד »