ניקוי וחיטוי מאגרי מי שתיה

ניקוי וחיטוי מאגרי מי שתיה

מה עושים כשהמים לא טעימים?

אתם מגיעים הביתה אחרי יום עבודה בשמש קייצית. רוצים לשתות, ניגשים למאגר השתייה המזוכך שלכם, אבל הטעם הוא טעם לוואי. זו נורה אדומה שצריכה להבהיר לכם שיש בעיה במאגר, ואם אתם לא רוצים לשתות לרוויה מים מלוכלכים עם ריח לא נעים, הזמינו מייד איש מקצוע לחיטוי ולניקיון מאגר מי השתייה, כך תפתרו את הבעיה בקלות.

 

הצורך בניקוי ובחיטוי מאגר המים שלכם אחת לתקופה

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מכניסים מתקני מים לביתם, אבל עם הזמן בגלל שימוש תדיר ובגלל בלאי, לכלוך ואבק, יש צורך בשירות של ניקוי וחיטוי מאגרי מי שתייה,  כך שהמים לא יאבדו מטעמם. את מאגרי המים אתם צריכים לשמור כי הבריאות שלכם חשובה יותר מהכל, לכן חשוב לבצע לפחות אחת לתקופה של מספר חודשים את הניקוי והחיטוי למים צוננים וטעימים. העניין הוא שכדי לנקות את המים כמו שצריך אתם צריכים לקרוא לאיש מקצוע שמבין איך לנקות ולשמור על המים צלולים ומגרים לשתייה, כך שהם יהיו נקיים מחיידקים ומלכלוך.

 

שלבי ניקוי וחיטוי מאגרי מי שתייה בבית, במשרד ובכל מקום

החיטוי כולל מספר שלבים. נטרול מערכת המשאבות בבניין, התרוקנות המאגרים באמצעות משאבות טבולות, ניקוי לכלוך שכולל חולות, אבק, חלודה ומזיקים שונים, חיטוי מאגר המים בחומרים מאושרים, מילוי המאגר ושחרור האוויר וההפעלה של מערכת המשאבות, ולבסוף – בדיקת עמידות פתחי המאגר בפני חדירת לכלוך ומזיקים שונים מבחוץ.

 

על הדרך – תיקונים שונים במאגרי המים הקיימים

חלק מתהליך הניקוי והחיטוי יכול לכלול גם שירותי תיקון למאגרי המים השונים בבית, במשרד ובכל מבנה שיש בו מאגרי מים לשתייה. חלק מתהליך הניקוי התיקון יכלול איטום מאגרים, תיקון שסתומים, התקנת ברזי מילוי וכדומה, ובכל מקרה – רק איש מקצוע מורשה ראוי לטפל במאגר מי השתייה שלכם. אל תזלזלו בעניין. הבריאות שלכם חשובה מעל הכל ומעל כולם.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

בטיחות בעבודה
אנשי מקצוע

איפה לרכוש בגדי עבודה

כשאנחנו רוצים לרכוש בגדים, בין אם מדובר בבגדי ערב או בגדים רגילים ליום-יום, אין לנו שוב בעיה למצוא מגוון רחב של מקומות, חנויות ואתרי אינטרנט,

קרא עוד »