משאבת ביוב למקלט

כידוע מקלטים שוכנים מתחת לפני הקרקע. אי לכך יש צורך להוביל את הנוזלים אל עבר הביוב הראשי שיושב מעליהם, וכאן משאבת ביוב למקלט נכנסת לתמונה.

חומריות

כאשר בוחרים משאבה עבור מקלט, חשוב לבחון ממה עשוי הגוף, כאשר יש לתעדף משאבה שעשויה מיציקת ברזל, ולו בשל העמידות המוכחת. כמו כן, כאשר מדובר במקלט, ולו מקלט ציבורי, יש לקחת בחשבון שאנשים מודעים לכך שאין מדובר במקלט הפרטי שלהם ועל כן הם עשויים לא לשמור על ניקיון, כפי שהיו שומרים לו היה מדובר בביתם שלהם. אי לכך רצוי מראש לבחור במשאבת ביוב איכותית, וזאת על מנת שהבלאי יהיה כמה שיותר מינורי ועל מנת שהמשאבה תדע להתמודד אל מול מגוון מצבים מאתגרים.

משאבת ביוב למקלט

משאבת ביוב טוחנת

מבקשים דוגמה? ובכן כאשר מדובר במקלט ציבורי, אנשים עשויים להשליך למערכת הביוב מגוון חומרים בעיתיים שלא היו מושלכים בביתם, פריטים כגון מוצקים (ולו תחבושות, ניירות, עטיפות, שאריות מזון וכדומה), כך שבקלות משאבת הביוב עשויה להיסתם ומכאן שלהצריך הוצאה מיותרת עבור שירותי תיקון ואף שיפוץ, שלא לדבר על צורך להתמודד מול סביבה מצחינה בה הביוב מוצף בכל פינה. אי לכך מומלץ ביותר לשקול לרכוש משאבת ביוב טוחנת. במה מדובר? משאבה זו מגיעה עם סכיני חיתוך ייעודיים עבור טחינה, ריסוק וחיתוך פסולת מוצקה, שבין היתר גם גורסים חיתולים וניילון. מדובר בפתרון יחסית פשוט עבור התנהגות בלתי תקינה כלפי מערכת הביוב.

כתובת אחת

ציינו שמקלט הוא לא פעם ציבורי ועל כן לא תמיד אנשים ממהרים לקחת אחריות ולטפל בבעיה, כך שלא פעם הטיפול עובר מיד ליד. אי לכך חשוב לוודא שיש כתובת אחת אליה פונים כאשר ישנה בעיה, וזאת עבור מגוון שירותים משלימים. מכאן שמראש יש למצוא חברה שיודעת להעניק שירותי התאמה עבור בחירת המשאבה הנכונה ביותר, שירותי קביעת מיקום אידאלי עבור התקנה, שירותי תיקון ושיפוץ, שירותי טיפול בעת הצפה וכמובן גם שירותי התקנה איכותיים, כאשר אם ניתן לרכוש את המשאבה באותו מקום שמעניק שירותים משלימים, הרי שמדובר בקלף מנצח.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

ציפוי שיניים
אנשי מקצוע

ציפוי שיניים

אידיאל היופי מתקשר למראה החיצוני המטופח של כל גבר ואישה, ולכן ניתן לומר כי הצורך להיראות יפים ומושכים יותר קיים לא רק במראה הגוף אלא

קרא עוד »
שירותי גרר
אנשי מקצוע

שירותי גרר בחולון

זקוקים לשירות גרירת רכבים בחולון? כשאתם תקועים יש לכם על מי לסמוך כי בעצם אף אחד לא צופה את זה ואף אחד לא רוצה להיות

קרא עוד »