מיסבים לתעשיית האריזות למפעלי קרטונים

מיסבים

אם יש בחזקתכם או בבעלותכם מפעל מארזי קרטון, קו הייצור הפרודוקטיבי שלכם צריך להישאר כזה לעוד שנים רבים. הדבר טמון במיסבים שלו, הרכיבים שאחראיים לביצוע התנועות הסיבוביות. בשונה מקפיצים, שאחראיים בעיקר לביצוע תנועות ישרות בחדות, המיסבים אחראיים לסיבובים השלמים ועל כן מאד חשובים לאפיון ובחירה נכונה. להלן מספר סוגי מיסבים אפשריים.

מיסבים כדוריים

מיסבים אלו מבצעים תנועה זוויתית. עבור מכשירי ייצור קרטונים שנעים בסיבוב ובהטייה, המשמעות היא תנועה בזווית, מה שאומר שהמיסב של המכשיר הוא מיסב כדורי. מיסבים כדוריים איכותיים יהיו עשויים ממתכות אלחלד כמו טיטניום, אלומיניום, נירוסטה וניקל, לצד מתכות רגילות כמו חלודה וחומרים בעלי צפיפות נמוכה יותר מו של מתכות, אל שמאפשרים תנועה יותר מהירה, כמו גומי, פלסטיק וחומר קרמי.

מיסבים רדיאליים

מיסבים רדיאליים הם מיסבי דיסקית בעלי אטימה. הגוף שמבצע את הסיבוב כרוך בתוך מעטה חיצוני בצורת דיסקית. הוא נמצא בתוכו כמו על גבי מסילה. מיסב זה מבצע תנועה סיבובית רגילה ללא הטיה זוויתית. מומלץ לבחור מיסב רדיאלי העשוי ממתכת אלחלד כמו טיטניום, אלומיניום או ניקל וליהנות מעמידות ותנועה חלקה ואיכותית של המכשירים שלכם.

מיסבי קצה מוט

מיסבי ROD END נועדו לשמש בקצה של מוט מרכזי במכשיר הייצור. עליהם להיות עשויים ממתכת אלחלד ובכך לספק יציבות למשתמש במכשיר. מיסבים אלו יהיו עשויים, בדרך כלל, אלומיניום, טיטניום או ניקל ויישמרו כחדשים למשך שנים רבות תוך ביסוס מעולה של תנועה סיבובית איכותית.

עמידה בתקנים

חשוב לוודא כי מיסבים שאתם רוכשים עומדים בתקנים כמו ISO9001 ו- AS9001 ובכך להבטיח איכות במוצרים שאתם רוכשים עבור המפעל. עמידה בתקנים מהווה את אחד הנושאים החשובים בהטמעת מיסבים במפעלים, משום שהימצאות במעמד זה מעידה כי הם עברו מבחני ריסוק ועמדו בהם בהצלחה. כשאתם רוכשים מיסבים בעלי תווי תקן אלו אתם מבטיחים לעצמכם פעילות פורייה ושנים רבות של שקט תעשייתי בכל נושא מכניקת מכשירי הייצור שלכם: תנועה סיבובית איכותית ללא צידודים וללא שחיקות.

רכישת מיסבים – רק אצל ספק יבוא מומחה

רק במרכז רכישה המשמש כיבואן חלפים לתעשייה תוכלו למצוא מיסבים איכותיים. עסק זה ביצע את הסינון עבורכם ומספק לכם רק מיסבים שעומדים במבחני תקינה מחמירים כמו אלו שצוינו בפרק שלעיל. בנוסף, אתם נהנים מייעוץ של מיטב המומחים שיכווינו אתכם אל מיסבים שתזדקקו להם במפעל, במקום אלו הקיימים. רוכשים פעם ראשונה מיסבים אחרי שנות שימוש רבות במכשירים? אתם לא לבד. בחנות יבוא נמצאים עשרות לקוחות בעלי מפעלים, או אנשי רכש מטעמם, המלווים על ידי צוותי המומחים שלנו עד למציאת הפתרון המושלם: מיסבים עמידים המספקים את התנועה הסיבובית המושלמת לקו הייצור שלכם. מיסבים רוכשים רק אצל יבואן מוסמך הפועל מול התעשיות המובילות בעולם ודואג לכם לחלקי החילוף שישביחו באמת את קו הייצור אותו פיתחתם.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

בטיחות בעבודה
אנשי מקצוע

איפה לרכוש בגדי עבודה

כשאנחנו רוצים לרכוש בגדים, בין אם מדובר בבגדי ערב או בגדים רגילים ליום-יום, אין לנו שוב בעיה למצוא מגוון רחב של מקומות, חנויות ואתרי אינטרנט,

קרא עוד »