מילוי מאגר מים בשימוש הביתי

מילוי מאגר מים

מאגרי מים אינם קיימים רק בטבע ובאגמים מלאכותיים. הם קיימים גם בשימוש הפרטי ונמצאים בין השאר מעל למגדלי מגורים, מגדלי משרדים, מבני תעשייה, בניינים רבי קומות ומבני ציבור גבוהים. מאגרים אלה דורשים תחזוקה שוטפת וכפופים לרשימת אחזקה ברורה ומעוגנת בחוק המשתייכת למשרד הבריאות.

היכן נאגרים המים בשימוש הפרטי?

בשימוש הפרטי נאגרים המים בתוך מיכלים ייעודיים העשויים מחומרים איכותיים ומבודדים העמידים לטמפרטורה משתנה ותנאי אקלים קיצוניים. מיכלי אגירת המים עמידים לנשיאת משקלם הגבוה ונושאים תו תקן המוכיח את בטיחותם על פי הכללים שנקבעו. מאגרי המים הללו משמשים לאספקה סדירה ושוטפת של מים וחשובים גם למצבי חירום כמו כיבוי שריפות.

הקשר בין משאבת מים למאגר מים

מאגרי המים במיכלים, מתמלאים על ידי משאבות היודעות לזהות חוסר במאגר ולהזרים אליו את כמות המים החסרה. ב"דודי מערכות ומשאבות מים", אנו מחזיקים צוות מקצועי האמון על כל הקשור בתקינות המשאבות ובתחזוקת מיכלי המים. לכולם אסמכה מטעם משרד הבריאות הממונה על נושא מאגרי המים ושנים של ניסיון וותק.

הניסיון רב השנים שלנו בכל הקשור למשאבות מים, תחזוקתן והפעלתן, לימד אותנו את חשיבותו של לחץ מים תקין. אף אחד מאיתנו אינו נהנה במקלחת שזורמת כזרזיף. לכן, על מנת להבטיח זרם מים ראוי ועוצמתי אנו מעניקים טיפול שוטף למשאבות המים ומוודאים זרימה ולחץ תקין בכל אחת מקומות המבנה.

במקרה של תקלה, פיצוץ או מצב חירום, ידעו ב"דודי מערכות", להתאים את הטיפול והשירות הנכון ולייעץ בכל נושא הקשור למילוי מאגר מים.

טיפים חשובים לתחזוקת מאגר המים:

  • מאגרי המים הם מקור מים גם למזיקים כמו עכברים, ציפורים וזוחלים העלולים לחדור למאגר ולגרום לזיהומו. טיהור המים באופן שוטף, יבטיח מניעה של מחלות.
  • איטום המאגרים באמצעות רשתות צפופות ייעודיות בכדי למנוע חדירת מזיקים.
  • חיטוי וניקוי הצנרת המתלווה למיכל האגירה.
  • לקיחת דגימות מים לשם בדיקתם במעבדה וטיפול בהתאם לתוצאות.
  • ניקוי וחיטוי סביבת המאגר למניעת היקוות מים והתפרצות של יתושים ומעופפים אחרים האוהבים סביבת מים עומדים.
  • חבירה לשירות חברה מקצועית ומוסמכת שתדאג למים ראויים.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם