מיגון נגד ירי

מיגון נגד ירי חשוב ביותר אם עבור צרכי ביטחון, אם עבור צרכי ממשלה, אם עבר צרכי תחבורה ציבורית ואם עבור אנשים פרטיים שמבקשים לחוש בטוחים לנוע בכבישים שנחשבים ליחסית עוינים. מכאן שבין אם מבקשים למגן את הרכב או המבנה, ובין אם מדובר בצורך ממשלתי או פרטני, טוב לדעת שהטכנולוגיה קיימת והיא כל הזמן רק משתדרגת, כך שכיום ניתן ליהנות מאמצעים מגוונים נגד ירי שבין היתר מאוד קלים, פשוטים ליישום, שקופים ואפקטיביים.

מיגון נגד ירי

שורת מוצרים

מיגון נגד ירי יכול להיות ציפוי חיצוני עבור מגוון חלונות, לוחות הגנה, חדר ייעודי, אפוד וכדומה, כך שאין זה משנה אם מבקשים למגן אדם, רכב או מבנה. אין זה משנה אם מבקשים למגן אובייקט נייח או נייד ואין זה משנה אם מדובר במוצר מוגמר אם בשדרוג של מוצר קיים, וזאת כי המענה קיים, יעיל ופשוט ליישום – רק צריך לדעת היכן לחפש, על איזו חברה לסמוך וכמה מוכנים להוציא בהתאם לשורת שיקולים אישיים.

מיגון נגד ירי

 סבסוד מטעם המדינה

ציינו עלויות ועל כן נציין שככול שיש יותר פתרונות, כך יש יותר היצע ואילו העלויות יותר מוזלות. כמו כן, יש מקרים בהם ניתן ליהנות מאמצעי מיגון נגד ירי מבלי לשלם מהכיס הפרטי, וזאת כי המדינה מסבסדת, ולו כי מדובר בתושבי יהודה ושומרון אשר מחזיקים רכב שרשום על שמם (אותו הם מבקשים למגן). מכאן שעל כל אחד לבחון האם המדינה מציעה סבסוד, אך גם אם לא, יש לזכור שגם אם הצורך הנו אישי, ולו עבור השקט הנפשי, מדובר בהשקעה כלכלית, וזאת כי ביום שתבקשו למכור את הנכס, תזכו לקבל עליו יותר.

בניגוד למצופה

כאשר כדור נורה אל עבר זכוכית, המחשבה הראשונה צופה פגיעה, התרסקות והתפזרות של אלפי חתיכות קטנות. עם זאת, כל עוד הזכוכית מכילה שכבת מיגון נגד ירי, הרי שנכונה הפתעה, הזכוכית אומנם כן תינזק, אך היא לא תישבר ולא תאפשר מעבר. מבקשים היכרות מעמיקה עם מגוון ציוד איכותי נגד ירי לצד ייעוץ מקצועי? אין מנוס, עליכם לברר מעט ולפנות אל חברה שמתמחה בתחום.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם