מיגון זכוכיות

התקנת מיגון זכוכית צריך להיעשות בכל מבנה שיש בו הרבה חלונות ודלתות משולבות בזכוכיות. בכל מבנה מגורים באזורי לחימה או אזורים שהצפי לרעידת אדמה בשנים הקרובות יפגע בהם, בכל המבנים הציבוריים ובכלל זה בתי ספר וגנים, בתי חולים ומבנים לאירועים עם הרבה אנשים חייבים לבצע מיגון זכוכיות.

מיגון זכוכית

האם מיגון זכוכית הוא שביר

זכוכיות רגילות כן וזכוכיות נגד מיגון, מעובות ומחוסמות, לא. זכוכיות מתנפצות בגלל סיבות שונות. ירי לכיוונן, רעידת אדמה, מלחמה שכוללת שימוש באמצעי לחימה כבדים, כמו פגזים, סקאדים וטילים. גם משחק ילדים בכדור, טריקת דלתות וחלונות יכולים להביא לניפוץ זכוכית החלון או הדלת. סכנת פציעה מרסיסי זכוכית שמתפזרת לכל עבר היא סכנה ממשית ומסכנת חיים.

מיגון זכוכית אזרחי

בעלי חנויות עושים מיגון זכוכיות של חלונות הראווה. קורה לא פעם  שנסדקת זכוכית בחלון ראווה, בין שהניפוץ נעשה בכוונה או בלי כוונה והמיגון של הזכוכית מנע את האפשרות לבזוז את החנות וגם את התפזרות הזכוכית על המדרכה מה שעלול לפצוע את המשתמשים בה.

מיגון זכוכית ביטחוני

מיגון זכוכית היא גם לשמירה על נהגים הנוסעים בכבישים מסוכנים. בין הזכוכית נופצה על ידי ירי כלפי הרכב או בעת תאונת דרכים המיגון מונע את פיזור רסיסי הזכוכית ופציעת הנמצאים בסביבה. גם בבתי המתיישבים באזורי לחימה מותקנים חלונות ודלתות עם מיגון זכוכית כדי למנוע חדירת קליעים ורסיסים לתוך הבית.

מיגון זכוכית – האם אפשר לעצב אותו

כחלק מטרנד של הבנייה החדשה בשנים האחרונות במרבית הבתים שנבנים מותקנות זכוכיות רבות בוויטרינות ואפילו הן משמשות מחיצות או מעקות למדרגות מחדר לחדר. ויטראז'ים עשויים זכוכית הם הטרנד העכשווי ביותר. כדי להימנע מפגיעות מזכוכיות שמתנפצות ממליצים כל אנשי המקצוע, האדריכלים ומעצבי הפנים להתקין מיגון זכוכית בכל הבית.

בחירה בזכוכית איכותית ובחברה ברמה גבוהה

חשוב מאד לבחור את החברה האיכותית ביותר למיגון שלכם, כי הוא מציל חיים, ולא פחות מזה. חשוב לבחור חברה שיש לה מגוון רחב של שיטות מיגון זכוכית הן לחלונות ולדתות במבני והן ברכבים. כדי לקבל מידע אודות החברה, התקנים שהיא עומדת בהם ושיטות העבודה שלה, עשו מחקר באינטרנט. נציג החברה יענה על כל השאלות, ילווה את הלקוח מרגע ההתקשרות ועד סיום העבודה ויעזור בהשגת כל האישורים הנדרשים לביצוע העבודה.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

בטיחות בעבודה
אנשי מקצוע

איפה לרכוש בגדי עבודה

כשאנחנו רוצים לרכוש בגדים, בין אם מדובר בבגדי ערב או בגדים רגילים ליום-יום, אין לנו שוב בעיה למצוא מגוון רחב של מקומות, חנויות ואתרי אינטרנט,

קרא עוד »