מחסן גינה – פתרונות יצירתיים, לא רק לאחסון

מחסן גינה

יש לכם גינה?

כמה נפלא! אתם שייכים לאותם ברי מזל שמתאפשר להם לגור בבית פרטי  ואינטימי.  אין ספק שאתם משקיעים בגינה שלכם, מטפחים אותה, יושבים לשתות בה קפה, לפטפט, לפגוש חברים. הגינה היא בהחלט חלק מהבית שלכם, ולכן חשוב להשקיע ביופי שלה. כחלק מההשקעה, האם חשבתם לקנות מחסן גינה? תוכלו לאחסן את כלי עבודת הגינה ואת כל החפצים שאין לכם בהם שימוש בתדירות גבוהה, אם בכלל. רק כדאי לדעת שמחסן גינה יכול למלא פונקציות נוספות, חלקן יצירתיות מאוד. שנתחיל למנות?

 

חשבתם פעם על משרד בצמידות לבית?

אם אתם עצמאיים, בעלי עסק פרטי ויש לכם משרד, למה שלא תעבירו אותו לגינה הביתית שלכם? תוכלו להפוך את המחסן לפנינת משרד חיננית ונעימה, לעבודה שם בשקט וליהנות מהקרבה לבית שלכם. חלומו של כל אחד, לא? הדבר היחידי שתצטרכו לדאוג לו הוא תשתיות לחשמל ולתקשורת. לא עניין מסובך, אבל בהחלט צריך לקחת אותו בחשבון לפני שמעבירים את כל הקלסרים ומתנחלים בזולה החדשה שלכם.

 

אומנים בנשמה ? הִפכו את המחסן לסטודיו!

מציירים כתחביב או כמקצוע? מפסלים? מנגנים? אתם יכולים למקם את המחסן בגינה ולהפוך אותו לסטודיו נחמד למוזיקה, לפיסול, לאומנות. תוכלו להוסיף טאצ' אישי וליהנות מפנינת יופי אמיתית, בצמידות לבית שלכם. יש יותר קסום מכך? חלומו של כל אומן!

 

אלטא זאכן – גם בבית שלכם

זוכרים את "אלטא זאכן"? אותו אחד שהיה הולך ברחובות וצועד "אלטא זאכן". אולי אימא שלכם בצעירותכם קראה לו לפעמים כדי למסור לו משהו שהיא לא צריכה. סביר להניח שלא פגשתם "אלטא זאכן" לאחרונה, בכל זאת עברו ימים רבים מאז ה"אלטא זאכן" הראשון, אבל מי אמר שלא צברתם "אלטא זאכן" בביתכם עד עכשיו? אם אתם אגרנים כפייתיים, מחסן גינה הוא פתרון מושלם עבורכם. אחרי הסינון הראשוני שתעשו, תוכלו לאחסן חפצים שיהיה להם שימוש בעתיד. המחסן ישמש כלי קיבול עבור כל מה שאין להם מקום בבית. רק בחרו מחסן בגודל המתאים, מחומר גלם משובח, מחסן עמיד ומעוצב.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

ציפוי שיניים
אנשי מקצוע

ציפוי שיניים

אידיאל היופי מתקשר למראה החיצוני המטופח של כל גבר ואישה, ולכן ניתן לומר כי הצורך להיראות יפים ומושכים יותר קיים לא רק במראה הגוף אלא

קרא עוד »
שירותי גרר
אנשי מקצוע

שירותי גרר בחולון

זקוקים לשירות גרירת רכבים בחולון? כשאתם תקועים יש לכם על מי לסמוך כי בעצם אף אחד לא צופה את זה ואף אחד לא רוצה להיות

קרא עוד »