איזה מחסן גינה כדאי לקנות?

מחסן גינה

כשאתם בוחרים מחסן גינה, חשוב לשים דגש על מספר נושאים שכדאי להכיר מבעוד מועד. מחסן גינה הוא קונסטרוקציית בנייה קלה המאפשרת לכם להעמיד בחצר חדר מקורה לאחסון ציוד גינה, גידולים, דשנים וכמובן מכשירים ומכונות לעבודה בגינה, החל מכלי חיתוך וגיזום ועד מכסחות דשא. מה כדאי לדעת איזה מחסן גינה כדאי לקנות על מנת להשכיל לבחור אותם באופן מוצלח? כל ההמלצות החשובות על מחסני גינה – לפניכם!

התקני בטיחות

אחד הדברים הכי קריטיים במחסני גינה הם מקדמי הבטיחות שלהם. מחסן גינה בטיחותי ותקני חייב להיות בעל זוג דלתות ננצר (או דלת בודדת בעלת נצרה) ולא רק נסגר. האם מחסן גינה ללא נצרות, אבל עם מנעול, יכול לסייע בידכם? תשובה: לא, משום שהנעילה מתבצעת מהצילינדר, כלומר ממרכז הדלת וזה עדיין יאפשר לרוח חזקה מספיק לעקם אותה אם היא עשויה מחומר דק כדוגמת פלסטיק. לעומת זאת, אם יש נצרה בדלת אתם יכולים להבטיח כי היא סגורה הרמטית על המסגרת לה ללא חשש ממניפולציה של הרוח. בנוסף, חשוב שיהיו קירות תקניים על פי מכוני תקנים מובילים במערב: קירות קשיחים שגם אם הם גמישים הם לא יתעקמו ממכות יבשות או ממגע של הרוח.

כיווני אוויר וחלונות

כיווני אוויר על הגג ובנוסף חלון – יתרון. זה יאפשר לכם לצפות על הנוף מגבוה וגם ליהנות ממשבי רוח מכיוון הגג. במקרה וההתקן מורכב בגובה הקרקע, ללא מוצא אל הנוף, ניתן לבחור מחסן ללא חלון שכן אין לו משמעות יישומית במקרה כזה. קנייה זו עשויה לחסוך לכם לא מעט משאבים ביחס לדגם שכן מכיל חלון. במקרה כזה חשוב לשים לב שישנם פתחי אוויר על הגג שישמשו כספקי האוויר מבחוץ.

הרכבה עצמית

אחרי הכל, חיי חברה תקינים חשובים לכל אחד, וברכישת מחסן גינה יש לכם הזדמנות לשתף את החברים, הילדים או בני המשפחה האחרים בהרכבה. אם אתם מעוניינים שהתקנת המחסן תיעשה על ידיכם באופן עצמאי, על בסיס עבודת צוות, מומלץ לבחור דגם הרכבה עצמית. הדבר חוסך עלויות הובלה והתקנה של מחסן מפורק ומאפשר לכם להגיע בקלות לאותה תוצאה כמו של עובדי הובלה והתקנה מקצועיים.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

בטיחות בעבודה
אנשי מקצוע

איפה לרכוש בגדי עבודה

כשאנחנו רוצים לרכוש בגדים, בין אם מדובר בבגדי ערב או בגדים רגילים ליום-יום, אין לנו שוב בעיה למצוא מגוון רחב של מקומות, חנויות ואתרי אינטרנט,

קרא עוד »