מור קורן חוות דעת

בחירת בית ספר טוב היא ההתחלה לחיים טובים. המשמעות היא קבלה של כלים טובים יותר, סיכוי קבלה לעבודות איכותיות גבוהים יותר, משכורת גבוהה יותר, קידום וגם לימודים אקדמאים מתקדמים. נשמע כמו חלום? ממש לא. אבל כדי לעשות זאת כמו שצריך, במיוחד בתנאי פתיחה לא הכי מושלמים, צריך לעבוד מסודר. מה זה אומר? שצריך להתחיל בציון פסיכומטרי מעל 700, כדי שכל הדלתות תפתחנה בעבורכם. כדי לקבל ציון כזה, אי אפשר לעשות את ההכנה לבחינה בבית ספר שהוא כמו מפעל. צריך חממה אינטימית וחברית, כזו שדואגת לכל תלמיד ותלמיד. ואיפה אפשר לעשות זאת בארץ? רק אצל מור קורן.

מור קורן פסיכומטרי

מור קורן חוות דעת סטודנטים לשעבר

מור קורן, מרצה בעל וותק של מעל עשור, בעל תואר שני במתמטיקה ומדעי המחשב, הוא אחד המורים המבוקשים בישראל, מלמד במכללת תל אביב, אונ' בר אילן ומכללת שנקר. לפני 12 שנה, ב-2006, הקים את בית הספר להכנה לפסיכומטרי בתל אביב, שעם השנים גדל לסניף נוסף בנתניה. בימים אלו בית הספר גדל ומציע זכיינות, אולם העיקרון הוא לשמור על אינטימיות ובית ספר קטן. סטודנטים לשעבר מהללים, בעיקר בגלל שבית הספר יכול להתהדר בחוות דעת מור קורן גבוהה מאד: ממוצע של 80 נקודות מהממוצע הארצי.

מה חשוב בבחירת בית ספר

"כשחיפשתי בית ספר, רציתי משהו קטן ואינטימי, שיכול להבטיח תוצאות ושלא יתייחס אליי כמו לאיזה מספר", אומר דודו, שהגיע ללמוד בסניף של מור קורן בתל אביב מבאר שבע. "אחרי שאסיים לימודי הנדסה, נראה לי שאפתח סניף של מור קורן בעצמי בבאר שבע", הוא צוחק. אכן מור קורן מתרחבים, כך שמי שרוצה זכיינות יש על מה לדבר. אבל אנחנו מקדימים את המאוחר. מה שחשוב בבית ספר, וזו מציינת כל חוות דעת מור קורן, היא מה שחיפש דודו מבאר שבע בבית הספר ללימוד פסיכומטרי.

  1. כיתות קטנות של 7-8 תלמידים בכל כיתה. זה מבטיח ריכוז מקסימלי, הרבה אפשרויות ללמוד בקבוצות קטנות, להתייעץ בלי להפריע להרבה אנשים, היכרות טובה יותר בין התלמידים וגם בין התלמידים והמורים, כך שיש סיכוי גדול יותר לפתוח בקבוצות למידה אפקטיביות. בנוסף, המורים יכולים להקדיש זמן רב יותר לכל תלמיד, לתת יחס אישי ולהגדיל את הסיכוי לקבל מעל 700 על הפעם הראשונה.
  2. מרצים מנוסים, בעלי ניסיון של 4-10 שנים לפחות, דבר שמגדיל את הסיכוי לקבל ציון איכותי בפעם הראשונה שנכנסים למבחן.
  3. עדכון בחומר מהבחינה האחרונה, כך שיש סיכוי גדול שתקבלו שאלות הרבה יותר קלות ממה שתתאמנו עליו בכיתה, וגם שתהיינה לכם שאלות מוכרות בבחינה.

לכן אם אתם מחפשים מור קורן חוות דעת, צפו לקבל הרבה מאד תלמידים שמחים, מרוצים ועם ציונים מעולים. אל תתפשרו על פחות מזה. אם אתם רוצים קריירה ברמה גבוהה, מור קורן הוא ההתחלה לכך.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

ציפוי שיניים
אנשי מקצוע

ציפוי שיניים

אידיאל היופי מתקשר למראה החיצוני המטופח של כל גבר ואישה, ולכן ניתן לומר כי הצורך להיראות יפים ומושכים יותר קיים לא רק במראה הגוף אלא

קרא עוד »
שירותי גרר
אנשי מקצוע

שירותי גרר בחולון

זקוקים לשירות גרירת רכבים בחולון? כשאתם תקועים יש לכם על מי לסמוך כי בעצם אף אחד לא צופה את זה ואף אחד לא רוצה להיות

קרא עוד »