מבצע דלתות פנים

מבצע דלתות פנים

מהן הנקודות החשובות לבחינת טיבה של דלת? כיצד תדעו אם מחיר זול של דלת נובע ממבצע או מאיכות ירודה? במאמר זה נדון בדיוק בהבדל בין 2 המקרים. הקורא של מאמר זה יידע להבחין בדיוק בין דלת טובה, כזו שתספק את כל מה שהוא צריך בשביל בידוד טוב, עמידות וחוסן, לבין דלת באיכות לא טובה שבעטיה היא נמכרת בזול. בסוף המאמר נספק כמה טיפים למציאת עסקאות לא יקרות עבור דלתות איכותיות.

כך תזהו דלת במבצע שהיא לא דלת זולה בשווי האמיתי שלה

ההבדל בין שווי של דלת אחת לבין זה של דלת אחרת נובע מאיכות הדלת: עד כמה היא חזקה? עד כמה הבידוד התרמי טוב? והבידוד האקוסטי? האם הדלת חסינת אש? חסינת רטיבות? ברור שאם הדלת ניחנת בהרבה הגנות והיא עצמה חזקה ועמידה, היא צפויה להיות יקרה בהרבה מדלת חלשה ופריכה ללא אקוסטיקה, בידוד וחסינות אש ומים. לכן, הכלל הוא שדלת פולימר (PVC) נחשבת לטובה ביותר בתחום הדלתות המתועשות ויכולה להגיע בחוסן שלה לעוצמות של דלת עץ טבעי. המשמעות היא שחיבור ידית לדלת הוא חיבור קבע, עם ברגים לא מתרופפים, בעוד שחיבור ידית לדלת מחומר פחות טוב (למשל, WPC פסולת עץ) עשוי לגרום לברגים להתרופף בלי יכולת לחזק כעבור מספר חודשים או שנים, בשל פריכותו של חומר זה. מילוי פלקסבורד הוא מילוי אקוסטי ותרמי מלא, עם הגנת אש. מילוי קלקר הוא מילוי אקוסטי ותרמי מלא עם הגנת מים. מילוי קרטון אינו מספק אף אחד מהנ"ל, גם לא אקוסטיקה ובידוד תרמי, ולכן מחירו נחשב לזול ביותר.

כך תצליחו לסגור עסקה של דלת איכות במחיר לא יקר

אפשרות אחת היא רכישה סיטונאית במסגרת פרויקט יזמי נדל"ני. בדרך כלל, מי שבונה בניין או מבנה אחר עושה כך. הוא רוכש 8-10 דלתות פולימר במחיר של 15,000 ₪ ונהנה ממחיר מעולה של 1,500-1,800 ₪ למוצר שעלותו המקורית היא כ- 2,500 ₪ לפחות. אפשרות אחרת היא לקנות דלת בודדת במסגרת איזשהו קידום מכירות של החנות. לדוגמה, אם החנות מוציאה חלק מדגמי הדלתות ממגוון המכירות שלה ומחליפה אותו במלאי אחר, קיים סיכוי שהיא תבקש "לחסל" את המלאי עד תאריך יעד מסוים, כולל הורדה קלה במחיר אם צריך. דרך נוספת להשיג דלת פולימר במחיר מטרה היא להמתין לחגים, מועדים, תחילת שנה, בלאק פריידי וכל נקודת זמן אחרת בה מתחוללים מבצעים בקניות לבית.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הובלות קטנות בגבעתיים
אנשי מקצוע

הובלות קטנות בגבעתיים

גרים בגבעתיים ורוצים לעבור בתוך העיר או מחוצה לה? במאמר זה, ננסה להבין כמה דברים חשובים על מציאת הובלה מתאימה וכיצד תוכלו למצוא את המוביל

קרא עוד »