חלונות הדף להגנה מושלמת בבית, בעסק ובכלי הרכב

חלונות הדף

מתיחות ביטחונית – המציאות בישראל

במציאות חיינו בארץ ישראל לפעמים אנחנו נקלעים לסיטואציות אלימות של פיגועים, ירי, קסאמים, רקטות, קטיושות, גראדים ועוד מיני תארים. אם אתם גרים באזור הדרום או בגבול הצפון אתם ודאי מכירים מקרוב סיטואציות של מתיחות ביטחונית, אלא שמתיחות ביטחונית יכולה להתרחש בכל מקום בארץ, תלוי עד כמה הסלמה קיימת בחודש מסוים בשנה. כבר היינו עדים למבצעים שהתארכו למלחמה, לנפגעים ואפילו למקרי מוות. בזמן מלחמה או בזמן מתיחות ביטחונית חשוב שתגנו על המשפחה ועל עצמכם בביתכם. התקנת חלונות הדף היא אמצעי אחד לקראת הגנה בטוחה. קיימים אמצעי הגנה נוספים כמו דלתות הדף, מיגון קירות וכלל המבנים הציבוריים והפרטיים.

 

מהו הדף ומה הפתרון מולו?

הדף הוא התפרצות אנרגטית בעקבות פיצוץ. זהו נוזל או גז שנוצר בעקבות פליטת אנרגיה רבה מנפח קטן ומרוכז. זהו גל הלם שיכול לגרום לנזקים רבים, על כן התקנת חלונות הדף יגנו על חייכם מפני הפיצוצים והרסיסים שבדרך.

 

היכן משיגים חלונות הדף?

חלונות הדף חייבים להשיג בחברת מיגון מקצועית, מישהי שמגיעה מהשטח ויש לה פתרונות יצירתיים ואיכותיים לכל דרכי ההגנה הנחוצים. ג.ג. מערכות מיגון היא חברה בתחום הנחשבת מובילה, יסודית, דקדקנית ובעלת תודעת שירות גבוהה. החברה מספקת את כל סוגי ההגנה הנדרשים לכל המבנים, למכוניות, לבתים, למקומות ציבוריים, למבנים פרטיים כמו בניינים, דירות ובתים, כך שבקלות ניתן לסמוך על החברה שתספק לכם את התשובה לכל בעיית מיגון.

 

על מה חשוב להקפיד בעת רכישת חלונות הדף?

חלונות הדף צריכים לעמוד בתקנים מחמירים בין לאומיים כדי להבטיח אמינות. החלונות צריכים לעבור בדיקות מעבדה יסודיות ולספק הגנה שלמה מול הדף, ירי ופריצות. במקומות בעלי מתיחות רבה קיימת הגנה מסוימת מצד המדינה, אך במקומות רבים את ההגנה תצטרכו לספק בעצמכם אם חשוב לכם לישון היטב בלילה בלי לדמיין נזקים עתידיים בגלל פצצת אנרגיה הקרובה לביתכם J. ההמלצה היא ליצור קשר אישי עם החברה, לשמוע מה יש לה להציע ולבחור למענכם את אמצעי ההגנה הטובים ביותר למיגון הבית, העסק, המכונית ולמיגון כל מבנה נוסף.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הובלות קטנות בגבעתיים
אנשי מקצוע

הובלות קטנות בגבעתיים

גרים בגבעתיים ורוצים לעבור בתוך העיר או מחוצה לה? במאמר זה, ננסה להבין כמה דברים חשובים על מציאת הובלה מתאימה וכיצד תוכלו למצוא את המוביל

קרא עוד »