חימום תת רצפתי – מהו?

בכל הקשור לנושא ההסקה והחימום הביתי או העסקי ישנם פיתוחים ושכלולים רבים בשנים האחרונות, ביניהם חימום תת רצפתי. חימום מסוג זה מאפשר לחמם את העסק, או את הבית דרך מערכות חימום אשר למעשה מותקנות מתחת לרצפה.

היתרון המשמעותי של חימום תת רצפתי הוא היעילות בחימום מקומות להם תקרות גבוהות, ואותם קשה לחמם במערכות חימום אחרות, רצפתיות או רגילות.

חימום תת רצפתי

המוצר חימום תת רצפתי הוא וותיק בקרב מוצרי מערכות ההסקה המגוונות והוא אחד מהיעילים והפופולריים הקיימים כיום. החימום עובד על בסיס מים במעגל סגור המבוסס על מערכת צינורות סגורה מאלומיניום או מפלסטיק בה נמצאים המים החמים ולמעשה מחממים בתור את הרצפה מעליהם תוך כדי תנועה.

החימום התת רצפתי בנוי באופן שבו הוא מונע סתימות, קורוזיה והצטברות אבנית, דבר המאריך את איכות החיים של המוצר שיכול לשמש לשנים רבות ללא חששות מתקלות שונות מתחת לרצפה.

מה מייחד את החימום?

הפיתוח המייחד את החימום הוא הבידוד בין גופי החימום לרצפת הבטון מעל. פיתוח זה חשוב מאד להתנהלות יעילה של המוצר ולערכת החימום עצמה. אם גוף החימום מותקן בקומת קרקע אין כאן אינטרס לחימום יסודות הבניין. אך אם מערכת החימום מותקנת בבניין, הרי שבמידה ושכבת הבידוד אינה תקינה החימום יכול לזלוג אל הקומה התחתונה ולחמם חללים נוספים דבר הגורם לא רק לאי נעימות, אלא לחוסר אפקטיביות של המוצר ושחיקתו.

כמו בכל מוצר, גם בכל הקשור למערכות חימום כדאי ומומלץ להתייעץ עם מומחים בתחום, או עם הקרובים אליכם שכבר רכשו את המוצר. עשו סקר שוק מתאים, קבלו המלצות וזכרו כי המוצר חייב להיות מותקן על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחומם, בעלי וותק, נסיון ואחריות.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם