חימום רצפתי – חממו לעצמכם לא רק את הבית, גם את הלב.

אם אתם סוגרים לחורף, או סוגדים לקיץ זה לא באמת משנה, יש לנו בשבילכם מוצר שלא תוכלו לסרב לו. כשבחוץ קר וסוער כולנו אוהבים חלל חם ונעים כללי לכל חדר בבית ואם עדיין לא הכרתם את המוצר הזה שמצליח לחמם כל חדר וכל חלל בבית, לא הכרתם מערכת חימום רצינית עדיין.

חימום רצפתי הוא המוצר שמצליח לעשות באופן הכי איכותי את העבודה מלווה בשכבות בידוד מהטובים בענף ההסקה. הבידוד יעבוד הכי טוב כאשר הוא מונח בין גוף החימום לרצפה, יש לשים לב שאנשי המקצוע המתקינים את שכבות הבידוד הם אכן אנשי מקצוע מומחים בתחומם היות ותקלה בשכבות הבידוד יכולה להביא לנזקים לא רק לחלל שאינו מתחמם, אלא גם לחלל שמתחת.

מערכת ההסקה מסוג זה אפקטיבית ובעלת אמינות גבוהה בזכות פיתוחים ושכלול שהגיעו בעשור האחרון בנושא ההסקה. המוצר חוסך באנרגיות (אם אנחנו משווים למערכת הסקה אחרת מענף ההסקה) והיתרון הייחודי לה הוא מיקומה – מתחת לרצפה.

השיטה הפופולרית ביותר בתחום ההסקה לחימום היא מערכת חימום רצפתי  המסתייעת במשאבת חום ותרמוסטט המאפשר כיוון של החימום בכל חלל אפשרי. הבידוד עצמו ממוקם מתחת לרצפה ובכך יוצר פעולה אפקטיבית של חימום שנשמר בלי השקעה של אנרגיה מיותרת. החימום הוא חימום טוב, נעים, אחיד ואינו גורם לאוויר להתייבש.

למה הבידוד הכי חשוב

שניה לפני שתרוצו לקנות את המוצר, כדי שתדעו מה אתם רוכשים ומעבר לזה, את העובדה שהמוצר חייב להיות מותקן על ידי אנשי המקצוע המומחים בתחומם ומומלצים בענף ההסקה. המבחן האמיתי שלכם יהיה לוודא שאיש המקצוע מבין שהבידוד חייב להיות הכי חשוב ואם אינו יותקן כראוי, זה פוגם בכל החימום, האנרגיה והאחידות של אפקטיביות המוצר עצמו.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

ארונות
לבית ולגינה
daniel

ארונות בגדים – פתיחה או הזזה ?

צריך לאחסן איפשהו. כאשר אנו מעצבים חדר או חלל מסויים ישנם רהיטים רבים שאנו נזדקק להם אחד החשובים מבינהם זה ארון וההסבר מדוע מיותר. שני

קרא עוד »