השוני בהסרת עובש בין החדרים השונים

 

 

עובש הוא מקבץ פטריות מזהמות שעלולות להתגלות בדירות, בתים פרטיים, מבני תעשייה, ושאר מרחבים. בעוד שהתופעה נגרמת בדרך כלל בשל לחות, רטיבות, בשל בעיות בתשתיות, כמו גם עקב רטיבות וקילוף צבע, כמו גם איטום לא תקין או בידוד שאינו איכותי.

עובש יכול להתקיים בתוך חדרי אמבטיה ושירותים, אך הוא יכול להופיע גם על תקרות וקירות של חדרים בהם לא אמורה להיות לחות. במקרים כאלה דרושים המקצוענים שעוסקים בהסרת הפטרייה והחיידקים, אבחון מקור הפטריות והחיידקים, ביצוע איטום מחודש של הקירות וצביעת המרחבים באמצעות צבע ייעודי.

אבל מהו השוני בין הדרך בה מסירים את הפטריות מן החללים השונים?

בראשית, חשוב לדעת כי מקורות העובש יכולים להיות שונים מחדר אחד לשני, בעת שעובש בחדרי אמבטיה  יכול להווצר בשל תשתיות לא תקינות או רטיבות ולחות, ולעומת זאת בחדרי שינה, בסלון או במרחבים אחרים, העובש עלול להגרם עקב נזילות. לכן אבחון נכון של המקור, חייב להיות מדויק.

לאחר האבחון יבצעו המומחים תיקון וטיפול במצב, בהתאם לתקלה, כמו איטום מחדש במקומות שאינם אטומים. מריחת משחה לטיפול בפטריות על קירות ותקרות שסובלים מלחות. ישנם מקרים בו יש צורך באיטום מחודש של חלונות, או אפילו יצירת אוורור בחללים אטומים ולחים.

שימוש בחומרים כימיים לא בחדרי ילדים!

סיבה נוספת לצורך בסיוע של המומחים, טמונה בצורך לבצע את תיקון התקלה רק באמצעות חומרים ידידותיים לסביבה, תוך איתור פתרונות נוחים ולא מסוכנים עבור בתים שיש בהם ילדים או בעלי חיים. חומרי ניקיון שונים, חומרי איטום, משחות נגש עובש, וצבעים שונים: עליהם להיות בטיחותיים, בעיקר בשימוש בחדרי ילדים. לכן ישנו שוני בהסרת העובש בחללים מסוימים.

אופן הטיפול

חשוב לדעת כי ישנם חדרים בהם דרוש טיפול בתופעה באמצעות עובדה בגובה. לכן במקרים כאלה של טיפול בתקרות חלונות או קירות גבוהים- יש להיעזר במומחים בעבודה בגובה. באמצעות מקצוענים אפשר להפטר מפטריות וחיידקים בצורה נכונה.

 

אנו מטפלים בכל סוגי העובש גם כאלו בעובש בתקרות ובקירות לפרטים לחצו כאן

 

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

חברת הדברה
אנשי מקצוע
daniel

איך לבחור חברת הדברה לבית

כדי לבחור את חברה ההדברה הטובה ביותר באזור מגוריכם, ישנם כמה אפשרויות העומדות בפניכם. על כך ועוד, נביא במאמר זה ונספר לכם כיצד תוכלו לגרום

קרא עוד »