השוני בהסרת עובש בין החדרים השונים

 

 

עובש הוא מקבץ פטריות מזהמות שעלולות להתגלות בדירות, בתים פרטיים, מבני תעשייה, ושאר מרחבים. בעוד שהתופעה נגרמת בדרך כלל בשל לחות, רטיבות, בשל בעיות בתשתיות, כמו גם עקב רטיבות וקילוף צבע, כמו גם איטום לא תקין או בידוד שאינו איכותי.

עובש יכול להתקיים בתוך חדרי אמבטיה ושירותים, אך הוא יכול להופיע גם על תקרות וקירות של חדרים בהם לא אמורה להיות לחות. במקרים כאלה דרושים המקצוענים שעוסקים בהסרת הפטרייה והחיידקים, אבחון מקור הפטריות והחיידקים, ביצוע איטום מחודש של הקירות וצביעת המרחבים באמצעות צבע ייעודי.

אבל מהו השוני בין הדרך בה מסירים את הפטריות מן החללים השונים?

בראשית, חשוב לדעת כי מקורות העובש יכולים להיות שונים מחדר אחד לשני, בעת שעובש בחדרי אמבטיה  יכול להווצר בשל תשתיות לא תקינות או רטיבות ולחות, ולעומת זאת בחדרי שינה, בסלון או במרחבים אחרים, העובש עלול להגרם עקב נזילות. לכן אבחון נכון של המקור, חייב להיות מדויק.

לאחר האבחון יבצעו המומחים תיקון וטיפול במצב, בהתאם לתקלה, כמו איטום מחדש במקומות שאינם אטומים. מריחת משחה לטיפול בפטריות על קירות ותקרות שסובלים מלחות. ישנם מקרים בו יש צורך באיטום מחודש של חלונות, או אפילו יצירת אוורור בחללים אטומים ולחים.

שימוש בחומרים כימיים לא בחדרי ילדים!

סיבה נוספת לצורך בסיוע של המומחים, טמונה בצורך לבצע את תיקון התקלה רק באמצעות חומרים ידידותיים לסביבה, תוך איתור פתרונות נוחים ולא מסוכנים עבור בתים שיש בהם ילדים או בעלי חיים. חומרי ניקיון שונים, חומרי איטום, משחות נגש עובש, וצבעים שונים: עליהם להיות בטיחותיים, בעיקר בשימוש בחדרי ילדים. לכן ישנו שוני בהסרת העובש בחללים מסוימים.

אופן הטיפול

חשוב לדעת כי ישנם חדרים בהם דרוש טיפול בתופעה באמצעות עובדה בגובה. לכן במקרים כאלה של טיפול בתקרות חלונות או קירות גבוהים- יש להיעזר במומחים בעבודה בגובה. באמצעות מקצוענים אפשר להפטר מפטריות וחיידקים בצורה נכונה.

 

אנו מטפלים בכל סוגי העובש גם כאלו בעובש בתקרות ובקירות לפרטים לחצו כאן

 

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

ציפוי שיניים
אנשי מקצוע

ציפוי שיניים

אידיאל היופי מתקשר למראה החיצוני המטופח של כל גבר ואישה, ולכן ניתן לומר כי הצורך להיראות יפים ומושכים יותר קיים לא רק במראה הגוף אלא

קרא עוד »
שירותי גרר
אנשי מקצוע

שירותי גרר בחולון

זקוקים לשירות גרירת רכבים בחולון? כשאתם תקועים יש לכם על מי לסמוך כי בעצם אף אחד לא צופה את זה ואף אחד לא רוצה להיות

קרא עוד »