החלפת צילינדר

שמעתם על פריצה לכמה בתים לא רחוק מכם?…קרוב משפחה שסיפר לכם איך כשחזר הביתה גילה את כל הבית הפוך וכל התכשיטים של אשתו נגנבו אבל לא היה כל סימן לפריצה?…..ובכן, מדובר ב"פריצה שקטה": פריצה לבית באמצעות פריצת הצילינדר שלו בצורה "נקייה". איך זה קורה?….זה קורה בגלל שמרבית הצילינדרים בישראל מיוצרים בשיטה מאוד מיושנת. הרוב המוחלט של החברות המוכרות בישראל מוכרות לכם צילינדר פריץ וברמה טכנולוגית ירודה, כזאת שכל עבריין יכול להשיג היום באופן חופשי ובעלות נמוכה כלי פריצה דרך האינטרנט שפורצים אותם בקלות.

החלפת צילינדר

הפתרון לפריצות שקטות: החלפת צילינדר לאווה

כדי להיות בטוחים שלא יפרצו לכם את הדלת בפריצה שקטה, אתם קודם כל צריכים לוודא שהצילינדר שיש לכם בדלת אינו עובד בשיטת "פיני בית – פיני תוף", הלוא היא השיטה המיושנת והפריצה. הצילינדרים של ענקית מערכות הנעילה האוסטרית אווה אינם עובדים בשיטה זו אלא בטכנולוגיה הרבה יותר מתקדמת שיושבת בחלק העליון של הצילינדר. לאווה סדרה של חמישה דגמים וככל שהרמה עולה כך גם הטכנולוגיה עולה ומשתכללת.

החלפת צילינדר בדלת לאווה משמעותה שהפורץ ידלג על הדלת שלכם, מכיוון שאין לו כלי פריצה שיכולים להתמודד עם הצילינדר הזה.אווה זה צילינדר שגנבים פשוט לא אוהבים….

כמה עולה החלפת צילינדר לאווה?

ובכן, מאחר ויש חמישה דגמים של צילינדרים ,כמו גם צילינדר אלקטרוני, הכל תלוי בדגם שתבחרו. כמובן שככל שהדגם שבחרתם להחלפת צילינדר שלכם מתקדם יותר, כך גם המחיר שלו עולה.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

בטיחות בעבודה
אנשי מקצוע

איפה לרכוש בגדי עבודה

כשאנחנו רוצים לרכוש בגדים, בין אם מדובר בבגדי ערב או בגדים רגילים ליום-יום, אין לנו שוב בעיה למצוא מגוון רחב של מקומות, חנויות ואתרי אינטרנט,

קרא עוד »