החלפת צילינדר

שמעתם על פריצה לכמה בתים לא רחוק מכם?…קרוב משפחה שסיפר לכם איך כשחזר הביתה גילה את כל הבית הפוך וכל התכשיטים של אשתו נגנבו אבל לא היה כל סימן לפריצה?…..ובכן, מדובר ב"פריצה שקטה": פריצה לבית באמצעות פריצת הצילינדר שלו בצורה "נקייה". איך זה קורה?….זה קורה בגלל שמרבית הצילינדרים בישראל מיוצרים בשיטה מאוד מיושנת. הרוב המוחלט של החברות המוכרות בישראל מוכרות לכם צילינדר פריץ וברמה טכנולוגית ירודה, כזאת שכל עבריין יכול להשיג היום באופן חופשי ובעלות נמוכה כלי פריצה דרך האינטרנט שפורצים אותם בקלות.

החלפת צילינדר

הפתרון לפריצות שקטות: החלפת צילינדר לאווה

כדי להיות בטוחים שלא יפרצו לכם את הדלת בפריצה שקטה, אתם קודם כל צריכים לוודא שהצילינדר שיש לכם בדלת אינו עובד בשיטת "פיני בית – פיני תוף", הלוא היא השיטה המיושנת והפריצה. הצילינדרים של ענקית מערכות הנעילה האוסטרית אווה אינם עובדים בשיטה זו אלא בטכנולוגיה הרבה יותר מתקדמת שיושבת בחלק העליון של הצילינדר. לאווה סדרה של חמישה דגמים וככל שהרמה עולה כך גם הטכנולוגיה עולה ומשתכללת.

החלפת צילינדר בדלת לאווה משמעותה שהפורץ ידלג על הדלת שלכם, מכיוון שאין לו כלי פריצה שיכולים להתמודד עם הצילינדר הזה.אווה זה צילינדר שגנבים פשוט לא אוהבים….

כמה עולה החלפת צילינדר לאווה?

ובכן, מאחר ויש חמישה דגמים של צילינדרים ,כמו גם צילינדר אלקטרוני, הכל תלוי בדגם שתבחרו. כמובן שככל שהדגם שבחרתם להחלפת צילינדר שלכם מתקדם יותר, כך גם המחיר שלו עולה.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

יועץ פיתוח
אנשי מקצוע
daniel

יועץ פיתוח

כל בניה, אם לא נתכנן אותה בדיוק כמו הנהלים הקפדניים, בהתאם לחוקים ונתינת התייחסות לכל הפרטים הגדולים והקטנים, הרי שהיא עלולה להסתיים באסון. מאמר זה

קרא עוד »
יועץ משכנתא
אנשי מקצוע
daniel

כיצד לבחור נכון יועץ משכנתא?

במידה ואתם מעוניינים לרכוש נכס מסוים וכן אתם לא בטוחים כי אתם יכולים להתמודד מול הבנק בצורה הטובה ביותר, רצוי מאוד לקחת יועץ משכנתא מקצועי

קרא עוד »