ההבדלים בין חברות האיטום, ואיך נבחר אחת

בשוק, קיימות חברות איטום מרובות לעין שיעור, כשכל אחת רוצה למכור לכם את הסחורה הטובה שלה. לא כל חומר יתאים לגג שלכם. לכן, לפני כל רכישה של חומר איטום כלשהו, רצוי להיוועץ עם מומחה לאיטום, כדי שזה שיספק לכם את האינפורמציה הנדרשת, באשר לאיטום גגות.

ההבדלים בין חברות האיטום, ואיך נבחר אחת |

מכיוון שכמו שכתבנו בכותרת, חברות לאיטום גגות ישנן בכמויות בלתי נגמרות, רצוי מאוד לבדוק היטב, איזה חומר יהיה עליכם להשתמש בו לצורך איטום הגג שלכם. כל גג, מגיע עם העדפות שלו באשר לציפוי שלו, ולא בטוח שחומר איטום שיתאים לגג מסוים, יתאים בהכרח, לגג האחר.

בעיות תשתית במבנה – איך אפשר למנוע? |

בעיות תשתית ותנועת מים בקירות, הן דבר שבשגרה וכתוצאה מכך, מתרחשת שקיעה קרקעית של הבניין. לפני שמתמודדים עם הסדקים והתפיחות הנגרמים כתוצאה מתנועת קרקע, חשוב לבדוק היטב, וברוב המקרים לעצור את התנועה, ולייצב את היסודות. 

באופן מסורתי הדבר נעשה באמצעות בסיס – תהליך ארוך ויקר שלעתים קרובות נדרש חפירות בקנה מידה גדול, כדי להכניס כמויות גדולות של בטון חדש מתחת ליסודות הקיימים. דבר זה מתבצע על בסיס יום יומי בכל מקום שבו קיימים מבנים ישנים בעיקר.

כיצד מטפלים במבנה או קיר רעוע? |

תפירת סדקים באמצעות מוטות נירוסטה מעוצבים, חרס שרף ומוצרים וחומרים חדשניים אחרים, מקובלת כיום כדרך יעילה לתיקון. מערכות אלה יעילות ביותר בהתמודדות עם מגוון עצום של מצבים בהם תיקון, חיזוק, ייצוב או כאשר נדרשים שיפורים, לחוזק המבני של מבני אבן, בטון ולבנים. 

ניתן לבצע גם החלפת משקופים וחיזוק הפאנלים, ולעתים קרובות חוסכים סכומי עתק שבכלל היו מוציאים על הריסה ובנייה מחדש. במצבים רבים ניתן למזער מחדש את השיקום הפולשני במבנה, על ידי חברה לשיקום מבנים חיצונים, של מבנים היסטוריים, כאשר הבניין המתוקן, לרוב, לא יהיה ניתן לראות את ההתערבות כלשהי של תיקון.

בכל מקרה, כאשר בניין מסמן על חוסר יציבות ומראה תנודתיות מסוימת, הזמינו את מהנדס העירייה ופנו מהר ככל הניתן, לקבלת חוות דעת בנושא.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

ציפוי שיניים
אנשי מקצוע

ציפוי שיניים

אידיאל היופי מתקשר למראה החיצוני המטופח של כל גבר ואישה, ולכן ניתן לומר כי הצורך להיראות יפים ומושכים יותר קיים לא רק במראה הגוף אלא

קרא עוד »
שירותי גרר
אנשי מקצוע

שירותי גרר בחולון

זקוקים לשירות גרירת רכבים בחולון? כשאתם תקועים יש לכם על מי לסמוך כי בעצם אף אחד לא צופה את זה ואף אחד לא רוצה להיות

קרא עוד »