דלתות מעוצבות

דלתות מעוצבות

דלתות מעוצבות בשלושה פרמטרים עיקריים, משקוף, פלטה וידית. כיצד מומלץ לבחור את דלתות הפנים שלכם? במאמר זה נספק מידע על עיצוב הדלתות על פי עיצוב הבית שלכם. קוראי מאמר זה יוכלו להגיע בקלות לעיצוב דלתותיהם במרקם עשיר שיספק את כל הנדרש לביתם.

עיצוב משקופי הדלת

לעיצוב משקופי הדלת אפשרויות שונות למימוש: ניתן לבחור בדלתות עם משקוף מעוגל או מרובע, משקוף בעובי הדלת או עבה ממנה, שנמצא בקו קדמי מחוץ לחדר. מומלץ לבצע את הבחירה בהתאם לתמורות העיצוביות בבית. אם הבית מאופיין בעיצוב מלבני ומרובע, על טהרת הדקורציה הבורגנית, מומלץ להמשיך קו זה ולבחור משקוף מרובע או מלבני, שבדרך כלל גם יהיה משקוף בולט החוצה. אם הבית מעוצב בסגנון כפרי, עם צורות עגולות, מומלץ לבחור במשקוף מעודן במרקם עגול, שבדרך כלל יעוצב בעובי הדלת ולא באופן שמזדקר החוצה ביחס אליה.

עיצוב פלטת הדלת

פלטת הדלת יכולה להיבחר במרקם חלק או עם עיצוב חלונות חזית שקופים. ניתן לבחור פלטה חלקה או עם פיתוחים וגילופים שונים. חשוב שהדבר ייעשה על פי מרקם עיצוב הדלתות הנוספות בבית. במידה ואין לכם עדיין דלתות, בשל כך שהבית נמצא בתהליכי תכנון, קחו בחשבון כי מימוש עיצוב כפרי מצריך בחירת דלתות המתאימות למשקוף מעוגל, בעוד דלתות בעלות עיצוב בורגני מצריכות התאמה למשקוף מלבני. דלתות בעלות צביון עתיק צריכות להתבסס על צבעי עץ כהים בעוד דלתות המתאימות לצביון מודרני יתבססו על גווני לבן ושמנת.

עיצוב ידית הדלת

ידית הדלת יכולה להתבסס על אובייקט פתיחה אופקי או אנכי. ניתן לבחור באובייקט טלסקופי עגול ובכך להימנע מהתלבטות זו. מומלץ ליישם את הבחירה בהתאם לאופי עיצוב הידיות של יתר הדלתות. במידה ואלו הדלתות הראשונות שאתם קונים לבית החדש, מומלץ לעצב על פי סגנון ידוע מראש: או לעצב את כל ידיות דלתות הבית בפורמט אופקי או ליישם זאת בפורמט אנכי. עיגול קל של הידיות, מצביע על קרבה לעיצוב הכפרי, בעוד בחירה בדגם מלבני שלם, עם קודקוד, מצביעה על חיזוק המוטיב הבורגני שבעיצוב הבית.

למידע נוסף על דלתות פנים WPC, פולימר, למינטו ופורמייקה מעוצבות פנו אלינו!

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

חברת הדברה
אנשי מקצוע
daniel

איך לבחור חברת הדברה לבית

כדי לבחור את חברה ההדברה הטובה ביותר באזור מגוריכם, ישנם כמה אפשרויות העומדות בפניכם. על כך ועוד, נביא במאמר זה ונספר לכם כיצד תוכלו לגרום

קרא עוד »