גידור אתרי בנייה

גידור אתרי בנייה

כל קבלן מבין שגידור אתר הבנייה שלו הוא חשוב באופן קריטי. לא ניתן להתחיל בנייה ללא גידור מתאים ונכון של האתר. הגידור הוא הבסיס של תחילת כל העבודות ולכן חשוב להתמקד בבחירת הגדר המתאימה לאתר הבניה ולבחור בעל מקצוע שיבצע את העבודה הזאת על הצד הטוב ביותר. כשאנו בוחרים גידור לאתר הבניה אנו דואגים באופן ישיר לבטיחות הציבור שנמצא באיזור החיצוני לאתר הבניה, אנו דואגים לבטיחות של העובדים שלנו ושלנו עצמנו. בנוסף  אנו דואגים שהסביבה החיצונית לא תינזק חלילה מעבודות הבניה באתר ולבסוף גם דואגים לכך שהאתר שלנו יהיה מוגן מכל הבחינות ואף גורם מזיק לא יוכל להכנס אל השטח. באמצעות הגידור אנו דואגים לכך שרק גורמים מורשים יכנסו אל אתר הבנייה שלכם. בגלל כל הסיבות החשובות שמנינו- כשאתם באים לבחור בעל מקצוע שיבצע עבורכם גידור אתרי בנייה , חשוב שהוא יהיה בעל מקצוע שמבין את החשיבות הרבה בגידור נכון ומתאים של האתר, על כל המשמעויות של גידור תקין ובטוח. וכמובן, כדאי מאוד שהעבודה תתבצע בזמן הנכון והמתאים ובמהירות.

למען בטיחות כולם

כל קבלן טוב יודע, בטיחות היא בסיסית וחשובה בכל אתר בנייה שהוא. שום פרוייקט לא שווה אם בגללו יגרם נזק בגוף או בנפש לאדם כלשהו. לכן הדבר החשוב ביותר הוא להבין את המשמעות הגדולה בגידור נכון ובטוח לאתר בנייה שלכם. באתר בנייה מתבצעות פעילויות שונות כמו בניה, הריסה, חפירה ועוד..ולכן החשיבות של הגידור המתאים היא קריטית ביותר לשמירה על בטיחות בפרוייקט שלכם. כיוון שכל אתר הוא ייחודי ומתבצעות בו עבודות מסויימות, חשוב לבחור את הגידור המתאים ביותר לאתר בנייה שלכם. גידור אתרי בניה היא מלאכה שצריך בה מקצועיות רבה על מנת לשמור על הבטיחות של הפועלים שלכם, על הבטיחות של עוברי אורח ועל הבטיחות של כל מי שמגיע אל אתר הבנייה או לסביבתו. חיי אדם קודמים לכל תכנון וביצוע של עבודות בנייה, ואתם יודעים זאת היטב- ולכן אנא ביחרו בעזרת בעל המקצוע שלכם את הגידור המתאים עבור הפרוייקט.

סיכונים רבים באתר

ישנם סיכונים שונים באתר הבנייה ובמידה וציבור יוכל להכנס אל שטח הבנייה, הוא עלול כמובן להנזק. חפירות בשטח שנשארות פתוחות עלולות להיות מסוכנות במיוחד, בורות שונים, רעש חזק ומזיק לסביבת האנשים, סיכוני חשמל בעת הבנייה, חומרים מסוכנים שקיימים באתר או חומרים שמתלקחים במהירות, ציוד מסוכן וחד וכמובן פסולת בניין שנמצאת באתר בשפע. הרשימה עוד ארוכה וניתן למנות אין ספור סיכונים בשטח בנייה, אבל השורה התחתונה היא ברורה- הגידור הוא מרכזי וחשוב ביותר בקיום כל אתר בנייה באשר הוא. הקבלן הוא האחראי לדאוג לבטיחות כולם ולבטיחות הסביבה ולשם כך יש צורך לבחור את הגידור הטוב והמתאים ביותר לפרוייקט שלכם.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הובלות קטנות בגבעתיים
אנשי מקצוע

הובלות קטנות בגבעתיים

גרים בגבעתיים ורוצים לעבור בתוך העיר או מחוצה לה? במאמר זה, ננסה להבין כמה דברים חשובים על מציאת הובלה מתאימה וכיצד תוכלו למצוא את המוביל

קרא עוד »