ביובית לחניונים – נגישות מוצלחת למערכת הביוב

ביובית לחניונים

ביובית נמוכה במקומות שאין אליהם גישה

כשאין גישה למערכת הביוב משתמשים בביובית לחניונים. מדובר במשאית קטנה ונמוכה בעלת ציוד חדשני המותקן לצורך איתור בעיות במערכת הביוב, מכל לאיסוף מי הניקוז, מצלמה, צינור לחץ ועוד.  המצאת הביובית החלה דרכה בבריטניה לפני שנים רבות. הביובית מצליחה לשאוב מים רבים ולהתיז מים בלחץ גבוה לטובת פירור הסתימות. ביובית נמוכה נחוצה במקומות כמו חניונים שאין אליהם גישה נגישה. לא ניתן להכניס ביובית רגילה למקום כל כך נמוך, לכן קיימת ביובית נמוכה כדי לאפשר גישה מתאימה וקלה. בביובית הנמוכה יש אותו הציוד הקיים בביובית הרגילה, אלא  שגודל הציוד בביובית נמוכה קטן יותר מגודל הציוד בביובית רגילה. עם זאת לחץ המים מן המשאבה שואב הכל במקרה של הצפה ובעיות נוספות של סתימה.

ביובית בגובה המתאים לכל חניון

בכל חניון שאין אליו נגישות של ביובית רגילה, משתמשים בביובית לחניונים בהתאם לגובה החניון ולגודלו. ידוע לכל כי יש הגבלת גובה בכל חניון. החניונים בנויים כמפלסים, על פי קומות שונות, כך יוצא שהתקרות של החניון נמוכות ושהמעברים של החניון צרים. מה עושים במקרה של הצפת מים בחניון? כאן נכנס הפתרון של ביובית לחניונים גם בחניונים שהמעברים בהם צרים והתקרות כה נמוכות.

 

רחובות הולנדיים צרים – מה עושים כשאין אליהם גישה?

מקומות שאין בהם רכבים יכולים גם הם ליהנות מביובית לחניונים, בהחלט! מדובר ברחובות שמשאית ביוב רגילה לא יכולה להיכנס אליהם כדי לטפל במערכת הביוב וכדי לתחזק אותה בעת הצורך. כאן נכנס הפתרון של ביובית החניונים שתגיע בקלות לאזור נגיש ותוכל לטפל בבעיות הביוב ובתחזוקה השוטפת הנדרשת.

תכונות הביובית

תפעול ביובית לחניונים אינו עולה כסף רב, גם צריכת האנרגיה אינה רבה. לכל ביובית גודל שונה ומשקל שונה. ביובית קטנה שוקלת שבעה וחצי טון, ביובית רגילה שוקלת חמישה עשר טון ויותר. גמישות הביובית בחניונים חשובה, לכן ביובית נמוכה מספקת שירותי ביוב ללא בעיה. הביובית תמנע גם את ריח הצחנה שפורץ מחניונים שונים ותטפל בכל בעיות ההצפה, תבצע שאיבות ותפתח סתימות באמצעות זרקור מים עוצמתי.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

בטיחות בעבודה
אנשי מקצוע

איפה לרכוש בגדי עבודה

כשאנחנו רוצים לרכוש בגדים, בין אם מדובר בבגדי ערב או בגדים רגילים ליום-יום, אין לנו שוב בעיה למצוא מגוון רחב של מקומות, חנויות ואתרי אינטרנט,

קרא עוד »