אקווריום בהזמנה

רוצים משהו מיוחד? מעוניינים באקווריום שאינו בגודל או בצורה הסטנדרטית ולא יודעים מה לעשות? הגעתם למקום הנכון!

בכל חנות של דגי נוי ניתן למצוא אקווריומים בגדלים, בצורות ומסוגים שונים. אבל אקווריומים בגודל סוג צורה וצבע סטנדרטיים לא תמיד מתאימים ללקוחות והם בוחרים לרכוש אקווריום בהזמנה. אנחנו בחברת פנורמה, הגדולה והידועה בישראל לייצור אקווריומים מציעים ללקוחות את האפשרות לרכוש אקווריום בהזמנה בגודל, צורה וצבע השולחן על פי הצרכים שלהם.

אקווריום

קצת עלינו

חברת פנורמה התמחתה במשך השנים שהיא בשוק האקווריומים בארץ בתכנון ובניית אקווריומים מכל הסוגים. אנחנו יודעים לפתור את כל הבעיות שעומדות בפני הלקוחות בין אם הן בעיות מתוך אילוץ של מקום ובין מרצון הלקוח למשהו מיוחד. במפעל שהקמנו במרכז הארץ אנחנו מעסיקים עובדים רבים, בעלי מיומנויות במקצוע. המכשור אתו אנו עובדים הוא מהטובים בעולם ואיכות חומרי הגלם הם הטובים ביותר. האיכות מדברת בעד עצמה: את עבודותינו ניתן לראות כמעט בכל חנות לממכר דגי נוי בארץ. אנחנו מקפידים להכשיר את עובדינו לעשות את עבודתם בצורה מקצועית ומדויקת.

למי המוצרים שלנו מתאימים?

חובבי דגי נוי מקפידים להפריד בין הדגיגונים שצריכים הגנה מפני הדגים הגדולים יותר ומעבירים אותם לאקווריום תינוקות. לצורך כך הם זקוקים למספר אקווריומים. אקווריום לתינוקות יכול להיות סטנדרטי אבל כדי להעניק לדגים את המרחב הנחוץ להם האקווריום לדגים הגדולים צריך להיות אקווריום בהזמנה כי גודלו של האקווריום הסטנדרטי אינו מספיק, הוא קטן. גם אקווריום בהזמנה מכיל את כל אביזרי העזר ולקוח יכול לרכוש אותם בחנות המפעל או בחנות של דגי נוי הקרובה למקום מגוריו.

מה אנחנו מציעים לכם?

חברת פנורמה היא לא עוד חברה. הנהלת החברה ועובדיה שמים להם למטרה לייעל את העבודה בכל פעם ולהוציא מוצרים חדשים בכל הזדמנות. אקווריום אינו עונתי. גידול דגי נוי הם הובי שנמשך כל השנה מגיל צעיר ועד גיל הגבורות. לקוחות המעוניינים בכך יכולים לקבוע מועד לביקור במפעל והתרשם מקרוב על אופן ייצור האקווריומים בארץ ולעקוב אחרי ביצוע העבודה של אקווריום בהזמנה לעומת אקווריום רגיל. אנחנו בחברת פנורמה נכונים לעזור לכל פונה. אפשר להיעזר גם במידע שמפורסם באתרי האינטרנט שמתעדכן באופן תמידי. ידע מוקדם יכול לחסוך כסף ולתת פתרון לשאלות בלתי פתורות.

 

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הובלות קטנות בגבעתיים
אנשי מקצוע

הובלות קטנות בגבעתיים

גרים בגבעתיים ורוצים לעבור בתוך העיר או מחוצה לה? במאמר זה, ננסה להבין כמה דברים חשובים על מציאת הובלה מתאימה וכיצד תוכלו למצוא את המוביל

קרא עוד »