איך בוחרים שירותי השכרת פיגומים לבנייה

בתקופה שבה בטיחות בתעשיית הבניה היא הנושא שמופיע בכל העיתונים, עולה החשיבות לבחור היטב את החברה ממנה תבחרו לקבל שירותי השכרת פיגומים לבנייה. פיגומים נועדו לסיוע עבור מגוון אתרים כאשר מדובר, לרוב, במבנים זמניים שמטרתם לאפשר עבודה בגובה והקמת  מבנים עד להשלמת הפרויקט. יצירת פתרונות בטוחים של פיגומים המגנים על העובדים במקום, כמו גם על שאר האנשים השוהים בו, צריכה להיות המומחיות של החברה ממנה תשכרו פיגומים עבור בניה. חשוב לשים את הדגש הן בנושא הבטיחות והן בהתאמה מרבית של סוג הפיגום – עבור הפרויקט שאליו הוא מיועד.

ממי ניתן לקבל שירותי השכרת פיגומים לבנייה

בין אם מדובר בבנייה של בלוק בן 4 קומות, בניין משרדים גבוה או הקמה של מבנה זמני המיועד להופעות מוזיקה מרובות משתתפים – השכרת פיגומים צריכה להתבצע רק מחברה שאתם יכולים לסמוך על טיב השירות שהיא מעניקה.

פתרון נכון של פיגום מתאים, אשר ייתן את המענה עבור הפרויקט המוקם – יכול להגיע רק מחברה שיש לה ניסיון רב בתחום הבניה ויכולה להציע לכם מגוון של פיגומים להשכרה. שירותי השכרת פיגומים לבנייה מתחילים כבר משלב מוקדם מאוד, בו אף אבן עדיין לא מונחת והתכנון הנכון הוא זה שיוביל לפרויקט שבו איש לא נפגע.

איך בוחרים פיגום לתחום הבנייה?

לפרויקטים שונים ישנם צרכים נבדלים של שירותי השכרת פיגומים לבניה, במיוחד כאשר קיים צורך בפיגומים עבור תעשייה – למשל הקמת מפעל ענק, לעומת הקמה של בניין מגורים נמוך יחסית. אחד מסוגי הפיגומים הפופולריים והמבוקשים ביותר במקרה של בניית בנייני מגורים שאינם גבוהים מאוד, הוא פיגום העשוי אלומיניום שניתן להשתמש בו עד לגובה 12 מטרים.

שירות של שכירת פיגום לבנייה העשוי מאלומיניום יכול להיות נהדר, זאת בשל התכונות המעולות של חומר זה, הגורמות לו להיות מתאים במיוחד כחומר בסיס בהיותו קל יחסית, נוח לפירוק והרכבה ונייד. בעת שכירת פיגום אלומיניום מחיר הוא עניין אטרקטיבי כשלעצמו, כיוון שהשימוש בפיגום העשוי מחומר גלם זה יכול בהחלט לחסוך עלויות בהשוואה לכאלה העשויים מחומרים אחרים.

בגלל עניין העלויות ועוד יותר מזה – בשל נושא הבטיחות, ההתאמה בין סוג הפיגום לבין השימוש בו בפרויקט הבניה, צריכה להיות אופטימלית. שירותי השכרת פיגומים לבניה צריכים להגיע מחברה בעלת ניסיון שיש לה שפע של פיגומים מסוגים שונים, אשר יכולה לתת מענה לכל צורך ולא להכביד גם בעניין התקציב שיהיה עליכם להקדיש לצורך זה.

 

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הובלות קטנות בגבעתיים
אנשי מקצוע

הובלות קטנות בגבעתיים

גרים בגבעתיים ורוצים לעבור בתוך העיר או מחוצה לה? במאמר זה, ננסה להבין כמה דברים חשובים על מציאת הובלה מתאימה וכיצד תוכלו למצוא את המוביל

קרא עוד »
בודק שכר
אנשי מקצוע

3 דרכים לבחור בודק שכר

מעוניינים למצוא בודק שכר שיוכל לבצע את העבודה שלו ברמה מקצועית גבוהה במיוחד ולוודא כי כל אחד מן העובדים שלכם מקבל את כל הזכויות והשכר

קרא עוד »