איך בוחרים עיצוב ביתנים לתערוכות

בעלי עסקים המגיעים מפעם לפעם לכנסים ותערוכות מקצועיים, מקימים באירועים אלו דוכנים או ביתנים המיועדים להצגת העסק בפני העוברים ושבים. עיצוב ביתנים לתערוכות באופן הנכון, עשוי לפתוח דלת לשיתופי פעולה עסקיים מול קולגות, כמו גם להרחיב את קהל הלקוחות באופן ניכר. מעצבים של ביתנים לתערוכות מתמחים בייצוג חכם ונכון של עסק, החל מבחירה נבונה של גרפיקה ופונטים להדגשת התוכן – ועד להשכרת אמצעים פיזיים מתאימים עבור העסק הספציפי.

החשיבות במקצועיות של עיצוב ביתנים לתערוכות

חברות המציעות שירותי עיצוב ביתנים לתערוכות ועושות זאת על בסיס קבוע ועם מגוון רחב של לקוחות, יכולות להציע את הדיוק המרבי באשר לבחירת ביתנים מעוצבים עבור תערוכות עסקיות ולהפוך את הדוכן או הביתן לאפקטיבי. הדיוק מתבטא באופנים הבאים:

  1. בחירת האמצעים הפיזיים הנכונים, אשר יכולים להבליט את העסק מול מתחריו. אלה יכולים להיות אביזרים כמו גזיבו ממותג, דלפק, שלטים מיוחדים או מידוף. הרעיון הוא להציג את המסר שהעסק מנסה לשדר, באופן המקצועי ביותר.
  2. בחירה נבונה של עיצוב הביתן עצמו, כתלות במקום שבו הוא מוקם. יש הבדל בין ביתן גדול שצריך לבנות בתוך שטח פתוח רחב ידיים, לבין דוכן מצומצם בגודלו שיש להקים לצורך כנס קטן במתקיים באולם.

גם בעת הבחירה במוצרים אשר יוצגו בביתן עצמו, כדאי לתת דגש למה שיעביר את המסרים העיקריים של העסק. אם עיצוב ביתנים לתערוכות עוסק בשיתופי פעולה עם לקוחות וקולגות, הרי שיש להבין כי הביתן הוא החזות של העסק. כשזה עסק המוכר סחורה, חשוב לדעת איזה ייצוג של סחורה יועמד בביתן. אם זה עסק שמעניק שירות ולא מוכר מוצרים פיזיים, חשוב לשים דגש על גרפיקה, פונטים ותוכן מותאם, אשר יודפסו על גבי האביזרים השונים בדוכן ויעניקו "טעימה" מן השירות המוצע של העסק. עיצוב של דוכן בתערוכה מהווה את "תעודת הזהות" של העסק.

איך הופכים את הביתן שלך לבולט ורווחי?

כדאי להסתובב מפעם לפעם בכנסים שונים ובתערוכות עסקיות, גם כאשר אינכם אמורים להקים בהם ביתן משלכם. קבלת השראה עבור עיצוב ביתנים לתערוכות היא מבורכת ויכולה לסייע לכם לתכנן את ההקמה של הדוכן שלכם בעתיד. בדקו איך נראים הביתנים מרחוק, איזה מהם תופס לכם את העין ומה בעיצוב של הביתן גורם לכם לרצות ולהתקרב.

הרעיון העיקרי הוא לייצר בולטות מול יתר הדוכנים ולמשוך קהל, לכן נסו להבין מהם הדברים שעשויים להימצא בדוכן שלכם בתערוכה, שיגדילו עבורכם את מעגל הלקוחות.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

בטיחות בעבודה
אנשי מקצוע

איפה לרכוש בגדי עבודה

כשאנחנו רוצים לרכוש בגדים, בין אם מדובר בבגדי ערב או בגדים רגילים ליום-יום, אין לנו שוב בעיה למצוא מגוון רחב של מקומות, חנויות ואתרי אינטרנט,

קרא עוד »